Balbek Bureau спроєктувало довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення

Український архітектор, засновник balbek bureau Слава Балбек та його команда створили довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення. У ньому вони адаптували державні будівельні норми України В.2.2-40:2018 Інклюзивність будівель і споруд. Довідник команда balbek bureau доповнила ілюстраціями та авторською графікою.

Balbek Bureau спроєктувало довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення

Мета проєкту — допомогти дизайнерам, архітекторам, будівельникам, менеджерам та власникам будівель знаходити певні рішення, що даватимуть можливість усім людям комфортно користуватися простором без додаткової допомоги.

Довідник

«Оскільки місія balbek bureau – проєктувати соціально-сталі простори, ми звернули увагу на проблему доступності середовища для маломобільних груп населення, — розповідає Слава Балбек. — Соціально-сталі — це такі, що сприяють добробуту суспільства. Шляхом розуміння потреб людей від місць, де вони живуть, працюють чи перебувають, ми об’єднуємо дизайн фізичного простору з соціальною складовою».

У першій частині довідника зібрано поради щодо універсального підходу проєктування будівель для доступу маломобільних груп населення. У другій — інклюзивну адаптацію середовища для людей з вадами зору та слуху.

«Цей проєкт, як випускна робота невеликої ініціативної групи, яка працюватиме над подібного типу проєктами і надалі. Ми — команда архітекторів, дизайнерів, стратегів, маркетологів, юристів та фінансистів, які цінують, захищають та розвивають середовище, в якому живуть. Нам подобається знаходити проблеми, аналізувати їх та розв’язувати. Ми хочемо робити міста України комфортнішим для їх мешканців, зважаючи на історичну та культурну спадщину. Наша команда готова постійно працювати над покращенням умов для розвитку суспільства та мотивувати до цього інших», — пояснює Слава Балбек.

SIDAA / Social Impact Design and Architecture — це інституція дизайну навколишнього середовища, що продовжить роботу над соцільними проєктами для України з точки зору дизайн-мислення.

Сайт balbek bureau за посиланням.

Джерело


Читайте також: шість кампаній, які доводять, що безбар’єрність стає дедалі важливішою темою для світової креативної спільноти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...