Balbek Bureau спроєктувало довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення

Український архітектор, засновник balbek bureau Слава Балбек та його команда створили довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення. У ньому вони адаптували державні будівельні норми України В.2.2-40:2018 Інклюзивність будівель і споруд. Довідник команда balbek bureau доповнила ілюстраціями та авторською графікою.

Balbek Bureau спроєктувало довідник порад щодо створення доступного середовища для інклюзивних груп населення

Мета проєкту — допомогти дизайнерам, архітекторам, будівельникам, менеджерам та власникам будівель знаходити певні рішення, що даватимуть можливість усім людям комфортно користуватися простором без додаткової допомоги.

Довідник

«Оскільки місія balbek bureau – проєктувати соціально-сталі простори, ми звернули увагу на проблему доступності середовища для маломобільних груп населення, — розповідає Слава Балбек. — Соціально-сталі — це такі, що сприяють добробуту суспільства. Шляхом розуміння потреб людей від місць, де вони живуть, працюють чи перебувають, ми об’єднуємо дизайн фізичного простору з соціальною складовою».

У першій частині довідника зібрано поради щодо універсального підходу проєктування будівель для доступу маломобільних груп населення. У другій — інклюзивну адаптацію середовища для людей з вадами зору та слуху.

«Цей проєкт, як випускна робота невеликої ініціативної групи, яка працюватиме над подібного типу проєктами і надалі. Ми — команда архітекторів, дизайнерів, стратегів, маркетологів, юристів та фінансистів, які цінують, захищають та розвивають середовище, в якому живуть. Нам подобається знаходити проблеми, аналізувати їх та розв’язувати. Ми хочемо робити міста України комфортнішим для їх мешканців, зважаючи на історичну та культурну спадщину. Наша команда готова постійно працювати над покращенням умов для розвитку суспільства та мотивувати до цього інших», — пояснює Слава Балбек.

SIDAA / Social Impact Design and Architecture — це інституція дизайну навколишнього середовища, що продовжить роботу над соцільними проєктами для України з точки зору дизайн-мислення.

Сайт balbek bureau за посиланням.

Джерело


Читайте також: шість кампаній, які доводять, що безбар’єрність стає дедалі важливішою темою для світової креативної спільноти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.