Архитектура Восточного блока в проекте Socialist Modernism

Бюро искусств и урбанистических исследований (аббревиатура – BACU) работает над проектом Socialist Modernism, который рассказывает об архитектуре Центральной и Восточной Европы. Речь идет о зданиях, построенных в советскую эпоху (с 1955 по 1991 гг.).

На странице проекта в Instagram выкладывают фото обьектов, сооруженных в стиле соцмодернизма. Киевская архитектура тоже попала в обьектив: Арка Дружбы народов, гостиница «Салют», монументальная скульптура «Труд» (что на станции метро «Днепр»), «тарелка» на Лыбедской.

Цель инициативы – сохранение исторического наследия Восточного блока.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...