100 лучших песен 2018 года по версии The Guardian

The Guardian опросило 50 музыкальных критиков, которые пишут для издания, и составило список из 100 лучших песен 2018 года.

Первое место в рейтинге заняла композиция «This Is America» американского рэпера и диджея Childish Gambino. The Guardian отмечает, что «трек стал настоящей сенсацией благодаря сопровождающему его визуальному изображению, но, даже несмотря на видео, трек богат смыслами».

Вторую позицию отдали Жанель Монэ за песню «Make me feel».

В топ-10 попали сразу две композиции шведской электропоп-певицы Robyn, а также две – американской поп-исполнительницы Арианы Гранде.

Полный плейлист опубликован на стриминговых сервисах Spotify и Apple Music.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Kyiv Art Fair відбудеться з 20 по 23 серпня на новій локації — Parkovy

Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.