10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму державу. І, слід зазначити, в Україні останнім часом вона набирає ще більших обертів, як на державному рівні, так і буквально в кожній галузі.

17 червня відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design 2021.

«Ми віримо у цифрову трансформацію, і вважаємо, що в Україні є багато сильних проєктів та команд, досвід яких захоплює і надихає. Тож ми вирішили присвятити конференцію їхнім кейсам!» — зазначає команда CASES.

Фахівці з Міністерства цифрової трансформації України, Reface, WIX, Sensorama Lab, Genesis, GlobalLogic, FFFACE, MEGOGO, Креативної Практики та Parimatch Tech ділитимуться досвідом створення цифрових продуктів.

17 червня відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design 2021

Усі доповіді пройдуть у форматі кейс-стаді. Тобто, доповідачі ретельно розбиратимуть кожне завдання, процес його виконання та отримані результати.

Конференція CASES: Product Design відбуватиметься онлайн з прямою трансляцією з київського креативного простору PMHUB.

Після закінчення трансляції учасники отримають запис конференції і зможуть переглядати його в зручний для себе час.

Ціна на конференцію 2 100 грн, але до 1 травня діє ціна для «ранніх пташок» — 700 грн. А для команд передбачена можливість придбати корпоративний доступ до конференції.

Реєстрація та детальна інформація доступна на сторінці заходу.

Партнер з розміщення та зйомки заходу: PMHUB — технічно-досконала івент-арена для проєктів без кордонів. PMHUB акумулює найкращий досвід та освітньо-розважальні проєкти у трьох напрямках — бізнес, інновації та спорт, щоб створити унікальний досвід.


Раніше Оля Сафіна, арт-директор івент-простору PMHUB, яке розпочало роботу в онлайн-форматі, розповіла Creativity.ua про те, з якими проблемами зіткнулась івент-індустрія з початком пандемії коронавірусу.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спецпроєкт BAKOTECH про дівчат в IT: погляд зсередини

22 квітня відзначається День дівчат в IT. До цього дня спеціалісти з BAKOTECH випустили на YouTube-каналі невеликий спецпроєкт про роль ...

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе відкриту онлайн лекцію

23 квітня у межах воркшопу з ілюстрації Сергія Майдукова видавництво IST Publishing організує дві відкриті онлайн розмови з українськими ілюстраторами. ...

Atlas Weekend 2021 відбудеться! Новий формат, лайн-ап та карантинні обмеження

Ми знаємо, як шанувальники наймасштабнішого музичного фестивалю в Україні чекали на цю новину: Atlas Weekend 2021 відбудеться! Однак через закриті ...

Чим здивує «Французька весна в Україні — 2021»

23 квітня 2021 року стартує 17-й щорічний фестиваль «Французька весна в Україні». У 2021 році кінопрограму фестивалю поділено на два блоки: допрем’єрні покази новинок ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...

Не «лимонка»: вершина ергономічності – клавіатура-граната Pineapple

Доволі функціональна клавіатура-граната Pineapple являє собою такий дизайн, яким навряд чи Microsoft або Logitech скористаються у позірному майбутньому.