10 известных логотипов, на которых повлияли их собственные продукты

Шембри сказал: “Все началось с располневшего McDonalds  – это первый логотип, который я модернизировал. Аудитория его оценила по достоинству, потому я решил продолжить серию карикатур». Идея забавная, простая, и в то же время имеет смысл, потому многие надеются, что Шембри продолжит  свою серию работ.

Помимо проектирования забавных логотипов, Марко также работал в качестве веб-дизайнера, дизайнера интерьеров и 3D-дизайнера. Сейчас он работает на Мальте в качестве дизайнера продукта для Nuvitababy.

McDonald's

Starbucks

Nutella

 

Braun

 

Absolut

 

Red Bull

 

Zippo

 

Nestlé

 

Durex

 

Gillette

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Агенція NeoMam зобразила одним фото історичну еволюцію кожної кімнати в домі

Компанія American Home Shield сполучила фото 1821 та 2021 років і спробувала зазирнути в майбутнє, щоб показати історичну еволюцію кожної кімнати в домі.

Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнутиме беконом.