Effie Ukraine Education Program — нова професійна освіта для маркетологів, рекламістів та бренд-менеджерів

Вже з березня в Україні стартують освітні курси Effie Ukraine Education Program. Це двомісячне навчання у форматі онлайн вебінарів за трьома напрямками: Effective Marketing Program, Effective Advertising Program, Effective Brand Management Program. Ініціатором та фундатором інтенсивів є премія Effie Awards Ukraine та Всеукраїнська рекламна коаліція.

«Наші освітні програми, як і сама нагорода Effie, сфокусовані на ефективності та комплексному підході. Вони включають стратегію, креатив, медіа, діджитал та інші експертизи, завдяки чому комунікаційні проєкти досягають видатних успіхів», — зазначає Максим Лазебник, генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції.

Для кого

Ця освіта буде корисною для всіх, хто розробляє та реалізує проєкти в сферах маркетингу, реклами та бренд-менеджменту, працюючи як в маркетингових відділах компаній, так і в агенціях. Вони зможуть вийти на новий рівень якості та ефективності в своїй роботі. Однак, варто зазначити, що найкориснішим навчання буде для спеціалістів зі стажем роботи від 2 до 5 років у галузі. Саме для тих, що прагнуть розширити горизонти своїх знань на 360 градусів та піднятися вище у професійному та кар’єрному зростанні.

Аналогів цим інтенсивам в Україні немає. Учасники комплексно вивчатимуть кращі світові рекламні теорії та практики, досліджуватимуть успішні українські кейси та розвинуть системні навички ефективності. Серед дисциплін інтенсивів — нові підходи у маркетингу, рекламі та бренд-менеджменту, управління ефективними проєктами від розробки до оцінки результатів кампаній, принципи ефективного креативу, digital комунікацій та стратегічного медіа-планування, а також нейромаркетинг й багато інших актуальних тем.

По закінченню навчання учасники програм складають іспит та отримають Сертифікат про освіту від Effie Ukraine.

Effie Ukraine Education Program — нова професійна освіта для маркетологів, рекламістів та бренд-менеджерів

Хто навчатиме

Усіх учасників навчатимуть та супроводжуватимуть ментори, передові професіонали галузі:  

  • Дмитро Джеджула, президент з маркетингу buymore.energy Global Human Corporation;
  • Катерина Ільченко, засновниця першої в Україні агенції нейромакетингу;
  • Світлана Степаненко, керівна партнерка TWIGA Ukraine;
  • Ірина Муштіна, засновниця та СЕО CF.Digital та Нахаба;
  • Вікторія Коваль, стратегічна директорка Vizeum;
  • Віталій Кокошко, засновник та креативний директор KINOGRAF;
  • Євген Ромат, професор КНУ ім. Т. Шевченка;
  • Максим Лазебник, генеральний директор ВРК.

«Раніше на ринку не було таких системних курсів з підвищення навичок маркетингової ефективності, як ті, що ми створили зараз. Мені, на жаль, довелося  довго вчитися на власному досвіді, методом спроб та помилок, аналізуючи успішні та невдалі кейси. Щиро рада, що нарешті всі охочі матимуть можливість не витрачати роки на накопичення досвіду, а швидко та комплексно опанувати науку ефективності в маркетингу, рекламі та бренд-менеджменті. До того ж ще й розробити власний дипломний проєкт для свого місця роботи за наставництва менторів програми та отримати Сертифікат про освіту від Effie Ukraine», — коментує Світлана Степаненко, членкиня Наглядової ради ВРК за напрямом професійної освіти галузі, керуюча партнерка групи TWIGA Ukraine, ментор Effie Ukraine Education Program.

Переглянути деталі Effie Ukraine Education Program та ознайомитися з усіма навчальними модулями можна на сайті effie.org.ua.


Читайте також: Розпочато прийом робіт на Ukrainian Creative Stories 2021.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.