В Киеве, в парке имени Т.Г. Шевченко теперь есть деревья со «Звоночками нежности Milka». К каждому звоночку прикреплено нежное послание, чтобы подталкивать людей «делиться шоколадками», «угостить кофе сотрудницу» или «подарить маме цветы без повода».

Звоночки с лиловыми ленточками звенят на ветках деревьев в парке Шевченко, и любой прохожий может забрать себе на память такой символ нежности. Автор этой идеи – рекламное агентство Saatchi&Saatchi Ukraine.

Агентство Havas Engage Ukraine взяло на себя реализацию этого нестандартного проекта, создав нежные лиловые композиции, а также выбрав лучшие локации для размещения более двух тысяч звоночков нежности Milka
Проект «Звоночки нежности Milka» будет длиться до конца сентября 2014 года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...