Зима близко. Как делают спецэффекты к «Игре престолов» (ВИДЕО)

«Это самый большой зеленый экран, который когда-либо был построен», – рассказывает Джо Бауэр, ответственный за спецэффекты в сериале «Игра престолов». 40 футов в высоту и 400 футов в длинну – именно так выглядит в реальности легендарная Стена, отделяющая Вестерос от Диких земель.  

Меньше двух недель осталось до выхода первой серии 6 сезона легендарной «Игры престолов». Вестерос, Браавос, Стена и великаны, белые ходоки и драконы – потрясающую работу со спецэффектами в сериале отмечали многие. А несколько дней назад на официальном YouTube канале появился видеоролик, рассказывающий о том, как именно это происходит. 

Тут уж нельзя не отметить, что у создателей спецэффектов работа не только творческая, но и непростая технически. Нужно, скажем, чтоб дракон сжег пару-тройку человек… Это не очень сложно. Берем гигантский огнемет… 

Больше о том, как сделаны спецэффекты к «Игре престолов», смотрите в видео. 

Помимо спецэффектов, Вестерос пошел на поводу у новомодных тенденций. Теперь любой желающий может совершить путешествие из Королевских земель до Дорна в 3D. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...