Жюльен из пластика (ВИДЕО)

Глобальное потепление становится всё более серьёзным вопросом, который требует внимания всего мира. Не так давно было разработано концептуальное устройство, которое превращает пластиковые отходы в пищу с помощью грибка.

 

Австрийская компания LIVIN Studio вместе с Университетом г. Утрехта (Нидерланды) разработала прототип Fungi Mutarium, позволяющий вырастить съедобный грибок с помощью пластика и агар-агара. Агар-агар — это желатин на основе водорослей, который содержит крахмал и сахар. Именно он служит питательным веществом для грибка.

Микроорганизмы выращиваются в особых пресс-формах под названием FU. Их форма смоделирована с грибов, что позволяет воспроизвести природные условия роста грибков. Стерилизованные пластиковые отходы сначала добавляются к агар-агару внутри FU, позже туда же добавляется грибок. Он питается этой смесью и разрушает пластик в течение нескольких недель, превращая его в съедобную грибковую биомассу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стрибки з парашутом замість наркотиків. Соціальний проєкт MEX a member of Havas

Агенція MEX a member of Havas розробила соціальну рекламну кампанію, спрямовану на боротьбу з проблемою поширення наркотиків серед молоді. Завдання ...

Музика замість спецій: бренд сиру Castello з’ясовує, що впливає на смак

Чи не здавалося вам ніколи, що ви сприймаєте смак страв по-різному, залежно від того, сидите ви у тихій кімнаті чи слухаєте класичну музику?

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

New Brew. Група Компаній «Нові Продукти» виходить на масовий ринок пива

Група Компаній «Нові Продукти» повідомляє про запуск нового напряму діяльності — виробництва пива. З цієї нагоди в місті Жашкові Черкаської ...

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...