Компания Mirror, специализирующаяся на интерактивном фитнесе, выпускает смарт-зеркала, которые позволяют пользователям не только заниматься спортом дома, но и видеть себя со стороны в процессе. И на днях она добавила к ним новую функцию, позволяющую проводить индивидуальные тренировки в режиме видеозвонка.

Устройство Mirror во включенном виде становится 40-дюймовым дисплеем с разрешением 1080p. То есть вы можете без труда видеть своего тренера. При этом зеркало оснащено камерой на 5 мегапиксель. Соответственно, и тренер может без труда видеть вас. А микрофон и динамики позволяют вам общаться.

В выключенном виде устройство превращается в обычное зеркало.

Эта технология – отражение той тенденции в индустрии фитнеса, когда традиционные спортзалы остаются не у дел. А их место занимают тренировочные сессии онлайн, которые транслируются на домашние устройства. Не все, конечно, сочтут это полноценной заменой спортзалу, где тренер может поправить вас, если вы делаете что-то не так. Но все же с Mirror сложнее найти повод пропустить тренировку, так что кого-то это может и впрямь подтолкнуть к более здоровому образу жизни.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...