«Зашнуруй ботинки, Сири!» – Nike выпускает кроссовки с голосовым управлением

Компания Nike анонсировала выпуск кроссовок Adapt Huaraches, в которых шнурки затягиваются специальным моторчиком. А команды этому механизму можно подавать с помощью голосового ассистента Siri. Пользователи могут сказать «Сири, расшнуруй!», чтобы распустить шнуровку на обуви.

В них есть также две LED-лампочки, которые могут светиться разными цветами. Через мобильное приложение цвет подсветки можно поменять.

Nike утверждает, что все команды кроссовкам можно подавать через Siri. Забавно, учитывая, что у обуви не так уж и много функций. Что с ней можно сделать? Зашнуровать, расшнуровать и сказать «Сири, поменяй подсветку на веселенький зеленый!».

Adapt Huaraches выйдут в продажу 13 сентября. Цена пока не названа, но, например, похожие кроссовки Adapt BB, управляемые со смартфона, стоили 350 долларов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

New Brew. Група Компаній «Нові Продукти» виходить на масовий ринок пива

Група Компаній «Нові Продукти» повідомляє про запуск нового напряму діяльності — виробництва пива. З цієї нагоди в місті Жашкові Черкаської ...

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.