Зарядка для смартфона из цветочного горшка (ВИДЕО)

Если растения питали себя в прошлом, они могут питать города в будущем. Так считают создатели проекта Bioo Lite. Полностью экологичная зарядка для телефона использует энергию фитосинтеза. Устройство Bioo Lite использует микроорганизмы, живущие в цветочном горшке, чтобы расщепить соединения, выделяемые растением во время фотосинтеза, на электроны.

Такого количества энергии хватит, чтобы зарядить смартфон два-три раза в день. При этом использовать можно любой вид растения, почвы и системы полива. Подсоединить к зарядке можно любое устройство с портом USB, пишет. Уникальная разработка смогла собрать на сайте краудфандинга гораздо больше средств, чем требовалось. Уже в декабре этого года она должна появиться на рынке.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot! доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...