YouTube проведет прямые трансляции видео 360

То, что интернет пользователи могут посмотреть видео в формате 360 – уже стало реальностью. Подобную возможность YouTube предложил юзерам еще в марте. И одними из первых, кто насладился новым форматом, стали зретели фестиваля Coachella. Не те, которые стояли перед сценой, а те, которые сидели за мониторами.

Фестиваль Coachella, который проходит в Калифорнии в апреле, YouTube  транслирует уже не один год. Однако в этот раз компания впервые предложила всем желающим хорошенько осмотреться. Заглянуть за сцену, посмотреть вблизи на диджейский пульт и на самого диджея, взглянуть на зрителей, которые пританцовывают или подпевают артистам. И главное, что все это в одном видеоролике, достаточно подвигать курсором мышки по окну. Собственно, в этом вся суть видео 360.

Пользователи, которые к новым технологиям привыкают довольно быстро, вскоре перестанут удивляться текущим возможностям. Но вот что наверняка оживит интерес, так это видео-360 в прямом эфире. 

Не исключено, что в ближайшем будущем создатели контента смогут стримить видео-360, используя одну из камер:  ALLie илиVideoStitch’s Orah 4i. Каждое из устройств может “сшивать” видео, снятое с нескольких объективов. Как сказал изданию Fast Company директор по продуктам YouTube Нил Мохан, качество изображения будет высоким (60 кадров в секунду). “Вы можете представить, будто сидите в первых рядах на конценте Beyoncé”, – привел он пример.  

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...