Цель выставки – предоставить посетителям возможность узнать об образовательных программах различной направленности непосредственно из уст представителей нескольких десятков ведущих британских учебных заведений.

На выставке будут представлены частные школы-пансионы, школы, предлагающие подготовительные курсы, международные школы, ведущие британские университеты, бизнес-школы (BA, pre-MBA, MBA), языковые школы, кулинарные школы, летние, пасхальные, рождественские курсы в ведущих университетах, школы искусств и курсы в ведущих компаниях по программам корпоративного обучения.

 

Кроме информации об образовательных программах, посетители также смогут узнать о социальных инициативах британских учебных заведений для учителей и школьников, а также эксклюзивных грантах и стипендиях для граждан Украины.

 

Выставка состоится 11 октября 2014 в отеле Hyatt Regency Kyiv по адресу: Киев, ул. Аллы Тарасовой, 5 Начало в 11:00. Вход бесплатный по предварительной регистрации.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...