Уникальная находка была сделана в Гданьском заливе примерно месяц тому назад, сообщает «Наука и жизнь». На месте кораблекрушения археологи обнаружили керамическую бутылку длиной около 30 сантиметров и объемом около литра, с выгравированной на боку надписью «Сельтерская».

Хорошо сохранившийся и плотно запечатанный сосуд, который датируется первой третью XIX века, отправили в лабораторию. Предварительный анализ показал, что в нем содержится вовсе не минеральная вода известной немецкой марки, а разбавленный дистиллят крепостью около 14%. По своему составу он сильно напоминает джин, а произведен был, скорее всего, в Голландии или Бельгии. По заверениям экспертов, жидкость вполне можно пить, правда, это вряд ли доставит много удовольствия: слишком уж неприятный запах у подводного раритета.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...