Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup Ukraine 2020. Це місцеве представництво міжнародного змагання для креативних стартапів, де компанії з більш ніж 75-ти країн презентують свої ідеї журі, щоб вибороти звання найкращого стартапу року.

Цьогоріч захід проходив в місті Рівне, в рамках фестивалю креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival. Захід було організовано за підтримки Європейського Союзу.

Всього до фіналу було обрано 6 проєктів, серед яких міжнародне журі обрали переможців. До складу журі входили Марк Вілкінс, Крістіан Дімер і Катерина Кравчук.

Креативні стартапи-переможці

Цьогоріч кращим креативним стартапом було визначено проєкт Креативна Практика, кар’єрно-освітню онлайн-платформу, що допомагає фахівцям отримувати актуальну креативну освіту онлайн та сприяє працевлаштуванню своїх випускників.

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на міжнародному фестивалі креативності Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

Друге місце поділили між собою проєкти V-Art, онлайн-платформа для виставки, продажу і колекціонування цифрового мистецтва, та HAPPY BRAIN, мобільний додаток, що допомагає тренувати мозок за допомогою читання.

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на міжнародному фестивалі креативності Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

Відібрані креативні стартапи представлять Україну на міжнародному конкурсі Creative Business Cup BRIGHT 2021, що відбудеться 28 та 29 червня наступного року у Копенгагені. Проєкту Креативна Практика, що зайняв перше місце, House of Europe профінансує дорогу і проживання.

Ключовим партнером Creative Business Cup Ukraine та організатором Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені є Creative Business Network — глобальна мережа для креативних підприємців. Creative Business Network розвиває креативну економіку у всьому світі, допомагаючи креативним стартапам шукати можливості для розвитку на міжнародному рівні.

Довідка

House of Europe — це програма, що фінансується Європейським Союзом. Вона створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується креативному підприємництві та культурі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. House of Europe відкрили у жовтні 2019 року.

Фотографії: Станіслав Карташов, House of Europe


Читайте також ексклюзивне інтерв’ю з організаторками House of Europe Festival про концепцію «онлайн + офлайн», спікерів та місію цієї події. А також про те, чого не вистачає для розвитку української креативної спільноти в регіонах.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MEGOGO

MEGOGO виповнилось 9 років: підсумки та аналіз 2020 року

MEGOGO відсвяткував своє 9-річчя. Завдяки сміливим інноваційним рішенням та стрімкому росту компанія стала одним із найбільших медіасервісів Східної Європи. Із ...

В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз»

В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз»

Три герої — гей, лесбійка та бісексуалка, — в сторіз вперше розказують про свою сексуальну орієнтацію. Користувачі можуть обрати власний ...

Чорна П’ятниця в Projector: відеобібліотека зі знижкою 50%

Чорна П’ятниця в Projector: онлайн-школа пропонує річну підписку на відеобібліотеку зі знижкою 50%

Онлайн-школа Projector пропонує річну підписку на свою відеобібліотеку зі знижкою 50% до Чорної П‘ятниці. Оформити доступ до контент-бази за акційною ціною можна лише 27 ...

У В’єтнамі ЮНІСЕФ робить вуличні урни з мотоциклів

ЮНІСЕФ та агенція Happiness Saigon абсолютно серйозно запросили людей перетворити свої мотоцикли на вуличні урни, щоб перехожі могли викидати туди сміття.

Google створила нескінченний генератор пісні Bad Guy Біллі Айліш з 15000 каверів

Infinite Bad Guy віддає належне треку, який набрав вже понад мільярд переглядів і зібрав навколо себе цілу спільноту виконавців.

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом». Головна ...