Вифлеемская Звезда на бутылках (ВИДЕО)

Зимние праздники – это особое время для бренда Stella Artois, чья история начиналась в 1366 году. Ведь первое пиво было сварено в качестве рождественского подарка для жителей бельгийского городка Левен. Именно в честь рождественской звезды, указавшей волхвам путь к Вифлеему, пиво и получило название Stella Artois, поскольку «stella» на латыни означает «звезда». В память о тех далеких временах на бутылках лимитированной серии каждый год зажигается звезда. Это значит, что пиво Stella Artois варится с такой же заботой и верностью традициям, как и несколько веков назад.

 

Во время рождественских праздников Stella Artois будет представлена украинцам в традиционном особом формате – в бутылке объемом 0,75 литра, выполненной в оригинальном дизайне. Её винтажный стиль с имитацией старинного стекла и пробкой из натурального дерева подчеркивает богатые традиции и высокое качество пива Stella Artois.

Продолжая еще одну свою традицию, на этот раз не такую давнюю, в рамках сезонной промо-кампании бренд представил рождественский видеоролик, снятый нью-йоркским агентством Mother NY. Из года в год праздничная видеоайдентика Stella Artois отличается атмосферностью и генерирует позитивные эмоции.

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...