Видео. Дрон-тяжеловес изменит подход к киносъемкам

Собравшиеся на этой неделе в Лос-Анжелесе представители теле и киноиндустрии смогли ознакомиться с разработкой от DJI – роботом Matrice 600 (M600). Представил его Клаудио Миранда – оператор, получивший Оскар за работу над фильмом «Жизнь Пи». 

В дроне реализован новый подход к передаче видеосигнала со скоростью 60 кадров в секунду на расстоянии почти в 5 километров. Робот оснащен тремя датчиками GPS, что позволяет легко находить месторасположение M600  и с точностью до сантиметров повторять траекторию полета. Эти решения с удовольствием возьмут себе на вооружение киношники, однако компания-производитель надеется, что M600 подойдет не только для съемок фильмов. DJI рассчитывают, что их разработка пригодится в индустриях, для которых характерна высокая степень риска. Например, при инспектировании буровых установок. 

Видео и фото: DJI

По материалам: The Verge

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.