Видео. Дрон-тяжеловес изменит подход к киносъемкам

Собравшиеся на этой неделе в Лос-Анжелесе представители теле и киноиндустрии смогли ознакомиться с разработкой от DJI – роботом Matrice 600 (M600). Представил его Клаудио Миранда – оператор, получивший Оскар за работу над фильмом «Жизнь Пи». 

В дроне реализован новый подход к передаче видеосигнала со скоростью 60 кадров в секунду на расстоянии почти в 5 километров. Робот оснащен тремя датчиками GPS, что позволяет легко находить месторасположение M600  и с точностью до сантиметров повторять траекторию полета. Эти решения с удовольствием возьмут себе на вооружение киношники, однако компания-производитель надеется, что M600 подойдет не только для съемок фильмов. DJI рассчитывают, что их разработка пригодится в индустриях, для которых характерна высокая степень риска. Например, при инспектировании буровых установок. 

Видео и фото: DJI

По материалам: The Verge

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot! доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...