Видео 360 показывает, что с нами будет, если мы попадем в черную дыру

Наконец-то современные технологии позволили нашим детским фантазиям побывать в черной дыре реально. Ну почти. Новое 360-градусное видео позволяет нам увидеть, что с нами произойдет до того, как невероятное гравитационное поле разорвет нас на клочки.

Группы физиков из Университета Радбуда в Нидерландах и Института теоретической физики в Германии создали захватывающее видео, которое точно имитирует Стрельца A, черную дыру, которая медленно поедает нашу галактику, Млечный Путь изнутри.

Исследователи надеются, что это видео поможет школьникам и всем любителям космоса в понимании того, как черные дыры на самом деле работают.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.

Все як ніколи залежить від тебе. «Нова пошта» закликає не зупинятися

Все як ніколи залежить від тебе. «Нова пошта» закликає не зупинятися

Соціальний ролик «Нової пошти» закликає продовжувати рух уперед заради власного майбутнього. Героями надихаючого відео стали бігуни з-понад 15-ти міст України, а ...

Українці стали на 83% частіше шукати віддалену роботу

Українці стали на 83% частіше шукати віддалену роботу

У період карантинних обмежень у топ найпопулярніших пропозицій з віддаленої зайнятості на OLX Робота увійшли Instagram-фахівці, офіс-менеджери, оператори, менеджери з ...

Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки

Багато кому доводиться час від часу миритися з галасливими сусідами. Саме до цих реалій і звертається бренд аудіотехніки Bose у своїй новій кампанії.