Видео 360 показывает, что с нами будет, если мы попадем в черную дыру

Наконец-то современные технологии позволили нашим детским фантазиям побывать в черной дыре реально. Ну почти. Новое 360-градусное видео позволяет нам увидеть, что с нами произойдет до того, как невероятное гравитационное поле разорвет нас на клочки.

Группы физиков из Университета Радбуда в Нидерландах и Института теоретической физики в Германии создали захватывающее видео, которое точно имитирует Стрельца A, черную дыру, которая медленно поедает нашу галактику, Млечный Путь изнутри.

Исследователи надеются, что это видео поможет школьникам и всем любителям космоса в понимании того, как черные дыры на самом деле работают.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.