В Украину стали завозить вдвое меньше мобильных телефонов

Всего за это время в Украину было завезено 1,4 млн. мобильных устройств, что на 31,6% меньше, чем за аналогичный период прошлого года. По мнению исследователей, главным «виновником» такого падения являются мобильные телефоны: их поставки за год сократились более, чем вдвое. При этом украинцы стали покупать больше дешевых смартфонов. По оценкам IDC во втором квартале в Украину было завезено на 10,1% больше устройств, чем за этот же период в прошлом году, но в денежном выражении наблюдается 20%-е падение. Это объясняется тем, что в поставках смартфонов растет, в первую очередь, низкий ценовой сегмент — доля устройств стоимостью до $120 выросла за год на 17%. Также стоит отметить, что средняя цена смартфона упала с $268 до $194.  

1409046662475 - В Украину стали завозить вдвое меньше мобильных телефонов

В третьем квартале аналитики ожидают сокращения поставок как в сегменте телефонов, так и смартфонов — суммарное годовое падение может достигнуть 30%. Напомним, что в июне этого года аналитики зафиксировали рекордный за последние 5 лет спад в поставках компьютеров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...