В Германии представили специальные кроссовки для любителей пива (ВИДЕО)

Лимитированная серия пивонепроницаемых кроссовок защитит ноги от пенного напитка и других жидкостей, пролитых во время ежегодного фестиваля Oktoberfest. Кроссовки München, изготовленные в Германии, навеяны национальной одеждой баварцев — ледерхозен.

Дизайн кожаной подкладки кроссовок перекликается с традиционными клетчатыми красно-белыми рубашками, которые одевают на Oktoberfest. Кроссовки водонепроницаемы, что позволяет защитить их владельца от напитков, неизбежно пролитых на фестивале, пишет Upakovano.ru.

Фестиваль Oktoberfest в Мюнхене ежегодно привлекает 6 миллионов людей со всего света.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...