В Германии представили специальные кроссовки для любителей пива (ВИДЕО)

Лимитированная серия пивонепроницаемых кроссовок защитит ноги от пенного напитка и других жидкостей, пролитых во время ежегодного фестиваля Oktoberfest. Кроссовки München, изготовленные в Германии, навеяны национальной одеждой баварцев — ледерхозен.

Дизайн кожаной подкладки кроссовок перекликается с традиционными клетчатыми красно-белыми рубашками, которые одевают на Oktoberfest. Кроссовки водонепроницаемы, что позволяет защитить их владельца от напитков, неизбежно пролитых на фестивале, пишет Upakovano.ru.

Фестиваль Oktoberfest в Мюнхене ежегодно привлекает 6 миллионов людей со всего света.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

PM GO 6.0 Join the Fight: Федорів, Чичваркін, експерти з Tesla та Pornhub — про виживання бізнесу під час кризи

30 жовтня лідери індустрії з усього світу зберуться на безкоштовній онлайн-конференції PM GO 6.0 Join the Fight. Криза — це ...

Створено навушники, здатні відстежувати вираз обличчя та конвертувати його в емодзі

Навушники здатні відстежувати вираз обличчя свого користувача, навіть якщо той носить маску. Для цього вони фіксують контури щік.

Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі в новій рекламі Rustlers

Найліпші друзі Червона Шапочка та Вовк ловлять рибу, штовхають штангу та вдаються до дрібного вандалізму, коли женуть сільською дорогою у кабріолеті.

Панель на фасаді торгового центру у Китаї створює вражаючий 3D-ефект

На фасаді торгового центру у діловому районі китайського міста Ченду з’явилася велика вигнута панель. Окрім стандартної реклами, на панелі показували ...