Универсальный кабель для зарядки (ВИДЕО)

Старая шутка о том, что USB-разъем существует в четырех измерениях, ведь с первых двух попыток никогда не попадешь, может получить продолжение. Если повернуть разъем на кабеле под названием LMcable одной стороной, он подойдет для iPhone, если другой — для Android-смартфонов.

Одновременно кабель подходит устройствам, которые подключаются через Lightning (iPhone, iPad, iPod и т.д.) и через microUSB (Android-смартфон, внешняя зарядка, цифровые фотоаппараты и т.д). Его создатели собирают на Kickstarter деньги, и уже превысили требуемую сумму в восемь раз, сейчас на счету у проекта $42 000.

Его можно использовать как для зарядки, так и для передачи данных. Кабель находится в защитной кожаной оплетке и изготовлен из луженой медной проволоки, что делает его вдесятеро прочнее обычных проводов, утверждают разработчики.


Напомним, многие hardware-проекты на Kickstarter затягивают с производством, не укладываются в обещанные сроки, а некоторые — вообще оказываются фейком после проверки. Так что поддерживать проекты на этой платформе пользователи могут только на свой страх и риск.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Собаче життя тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є собаче життя зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...