«Укртелеком» входит в Интернет по-крупному

«Это один из сценариев. Мы уже начали переговоры с некоторыми игроками по этому вопросу», — ответил член наблюдательного совета компании Александр Баринов на вопрос, намерен ли «Укртелеком» в следующем году наращивать абонентскую базу посредством приобретения операторов интернет-доступа.

Баринов отметил, что в текущем году компания в общей сложности ввела уже более 105 тыс. ADSL-портов. «Больше всего было сделано за последние полгода. Сейчас мы вышли на темп порядка 10 населенных пунктов в день. В общей сложности подключим к концу года около 350 сел. За полтора-два месяца мы распродаем подключения к создаваемым портам. Капитальные затраты по таким проектах велики, и окупаемость растягивается на срок до 4-5 лет», — сообщил Баринов.

Сообщается также, что общая задолженность государства перед компанией составляет порядка 0,5 млрд. гривен.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...