Украденный Рембрандт возвращается благодаря высоким технологиям

Теперь в бостонском музее Изабеллы Стюарт Гарднер можно увидеть украденные оттуда в 1990 г. картины Рембрандта, пишет Engadget. Сейчас на месте унесенных ворами полотен на стенах музея висят пустые рамы, но благодаря AR-приложению компании Cuseum два из них посетители смогут увидеть, причем так, как они выглядели бы в реальной экспозиции.

Пока это только две картины Рембрандта — «Леди и джентльмен в черном» и «Христос во время шторма на Галилейском море». В дальнейшем разработчик планирует дополнить AR-коллекцию.

Компания Cuseum разрабатывает цифровые решения для музеев и других культурных объектов. AR-проект «Hacking the Heist» («Взлом кражи») посвящен украденным экспонатам музея Изабеллы Стюарт Гарднер.

Кража из бостонского музея произошла в 1990 г., грабители вынесли картины и другие художественные ценности общей стоимостью более $500 млн, при этом полотна живописцев были вырезаны из рам. С тех пор преступление не раскрыто, работы не найдены, а на стенах музея так и висят пустые рамы.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.