По словам представителей Twitter, ФБР и Министерство юстиции США отказали компании в просьбе публиковать точные данные о запросах на слежку за её пользователями.

Юристы заявляют, что Первая поправка к Конституции США, гарантирующая свободу слова, позволяет компании информировать пользователей о точном количестве распоряжений, который тайно поступают от правительства и обязывают социальную сеть раскрывать данные о пользователях. Срок начала судебных слушаний пока что неизвестен.

Напомним, в мае 2014 года крупнейшие IT-компании США договорились о том, что они будут уведомлять пользователей о запросах на разглашение личной информации, которые поступают от спецслужб США. Соглашение было достигнуто компаниями Apple, Microsoft, Facebook и Google. В ответ на это представители Министерства юстиции США объявили, что такая политика усложнит работу правоохранительных органов, косвенно помогая преступникам укрываться от правосудия.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...