Ранее «Твиттер»-приложения для iPhone и iPad предлагали довольно разный пользовательский опыт, но сейчас компания заявляет, что владельцы обоих устройств смогут создавать и просматривать ретвиты с комментариями, использовать функцию трендовых тем в поиске, заходить на страницы товаров и мест и так далее.

Кроме того, адаптивный дизайн — результат длительной совместной разработки дизайнеров и инженеров компании — способен поддерживать самые современные гаджеты и версии ОС от Apple, утверждают представители «Твиттера» в официальном блоге:

«В конечном счете, больше не будет „Твиттера“ для iPhone и „Твиттера“ для iPad — будет „Твиттер“ для iOS. Это та свобода, которая позволит нам предоставить лучший опыт для пользователей сервиса, независимо от устройства».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...