Новинка имеет нотки белых лилий, мускуса и ежевики. Создатели нью-йоркской компании уверены, что им удалось воплотить сущность самого разнопланового городского района нации в аромате Queens. Новинка будет представлена на выставке World’s Fair, которая пройдёт в сентябре.

«Это аромат унисекс, — рассказал Лорис Раме (Laurice Rahme), который основал компанию 11 лет назад. — Разноплановость очень важна в данном проекте». Флакон фиолетового оттенка украшен изображением стальной модели земного шара Unisphere, расположенной в районе Queens. На флаконе она выгравирована золотом. С другой стороны красуется элегантная буква Q. Новый аромат обойдётся желающим в 195 долларов за 50 мл.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...