SuperCharger 2, смарт-часы для фитнеса, в принципе не нуждаются в зарядке. Почему так? Потому что они работают от кинетической энергии, вырабатываемой телом человека. Этой энергии хватает на ряд функций помимо отсчета времени: например, подсчет шагов и синхронизация с телефоном через Bluetooth. И никакой батареи или кабеля для подзарядки не нужно.

Специальное мобильное приложение от компании-разработчика позволяет увидеть количество пройденных шагов, расстояние и сожженные калории. Часы, как и положено устройству для фитнеса, могут отслеживать время, проведенное во сне. Они водонепроницаемы и выдерживают погружение на 50 метров. В них даже предусмотрена программа вознаграждения на основе криптовалюты за соблюдение режима тренировок.

Первые часы SuperCharger от компании Sequent, вышедшие в прошлом году, тоже работали по такому принципу. Правда, еще не отлаженная технология обходилась гораздо дороже: 500 долларов по сравнению с 180 за SuperCharger 2.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...