Стивен Хокинг теперь сможет общаться

Разработчики получили бесплатный доступ к программному обеспечению Assistive Context-Aware Toolkit (ACAT), благодаря которому Стивен Хокинг может общаться, сообщает The Verge. Система распознает визуальные сигналы на лице пользователя и преобразует их в текст.

Информацию ACAT получает благодаря сенсору или веб-камере. Потом система выбирает буквы, чтобы сформировать слова, в то время как программное обеспечение может предсказать, что именно хочет сказать пользователь.

Теперь, когда Intel сделала Assistive Context-Aware Toolkit доступным для разработчиков, они могут на основе исходного кода создавать больше решений для людей с заболеванием мотонейрона и других ограничивающих движение недугов.

ACAT доступен только на компьютерах с операционной системой Windows XP или выше. Планов относительно работы на Mac у разработчиков ПО нет. Программное обеспечение и руководство пользователя можно найти на Github.

.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.