С 22 октября 2014 по 1 января 2015 года Интернет-агентство «МI6» проводит акцию для производителей украинских товаров «Свій до свого по своє» .

Акция призвана помочь в развитии украинскому производству и бизнесу в целом. Распространяется она на  производителей украинских товаров и услуг.

Согласно правилам акции украинские производители, получают право на 30% бонус на размещение любого типа баннера на сайтах bigmir)net, tochka.net, i.ua, smak.ua, forbes.ua, football.ua, isport.ua, gloss.ua, dengi.ua, kp.ua, vgorode.ua, tv.ua, aif.ua, korrespondent.net,  а также бонусы в 30% на рекламу в тизерной сети MediaTraffic.com.ua (на сайтах bigmir)net, tochka.net, i.ua, smak.ua, gloss.ua).

«Мы всегда думаем о своих клиентах, а последние несколько месяцев очень часто размышляли над тем, как поддержать украинских производителей. И решение было найдено, мы запустили акцию «Свій до свого по своє», которая призвана служить  опорой украинскому бизнесу, в непростое для страны время. » – говорит Светлана Козачище, директор интернет-агенества МI6.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...