Авиационный стартап Kitty Hawk, спонсируемый Ларри Пейджем, соучредителем Google, создал третью модель электрического аэроавтомобиля. Ее назвали Heaviside, в честь физика и инженера Оливера Хевисайда.

Этот транспорт в 100 раз тише вертолета и может преодолеть 90 км за 15 минут. Он выглядит как крохотный самолет, но может взлетать и садиться вертикально. Благодаря своим небольшим размерам он не нуждается в длинной взлетно-посадочной полосе или большой посадочной площадке. А его малый вес позволяет существенно сэкономить энергию.

В движение его приводят шесть пропеллеров на крыльях и два по бокам кабины. Этот летательный аппарат смог проделать путь от Сан-Франциско до Сан-Хосе, то есть 48 км, за 15 минут, летя со скоростью 192 км/час.

В нем предусмотрена также функция автономных полетов.

Недавно стартап Kitty Hawk объявил о своем партнерстве с компанией Boeing для разработки полуавтономного воздушного такси.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.