Стартап Kitty Hawk создал сверхтихий воздушный автомобиль

Авиационный стартап Kitty Hawk, спонсируемый Ларри Пейджем, соучредителем Google, создал третью модель электрического аэроавтомобиля. Ее назвали Heaviside, в честь физика и инженера Оливера Хевисайда.

Этот транспорт в 100 раз тише вертолета и может преодолеть 90 км за 15 минут. Он выглядит как крохотный самолет, но может взлетать и садиться вертикально. Благодаря своим небольшим размерам он не нуждается в длинной взлетно-посадочной полосе или большой посадочной площадке. А его малый вес позволяет существенно сэкономить энергию.

В движение его приводят шесть пропеллеров на крыльях и два по бокам кабины. Этот летательный аппарат смог проделать путь от Сан-Франциско до Сан-Хосе, то есть 48 км, за 15 минут, летя со скоростью 192 км/час.

В нем предусмотрена также функция автономных полетов.

Недавно стартап Kitty Hawk объявил о своем партнерстве с компанией Boeing для разработки полуавтономного воздушного такси.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...