Авиационный стартап Kitty Hawk, спонсируемый Ларри Пейджем, соучредителем Google, создал третью модель электрического аэроавтомобиля. Ее назвали Heaviside, в честь физика и инженера Оливера Хевисайда.

Этот транспорт в 100 раз тише вертолета и может преодолеть 90 км за 15 минут. Он выглядит как крохотный самолет, но может взлетать и садиться вертикально. Благодаря своим небольшим размерам он не нуждается в длинной взлетно-посадочной полосе или большой посадочной площадке. А его малый вес позволяет существенно сэкономить энергию.

В движение его приводят шесть пропеллеров на крыльях и два по бокам кабины. Этот летательный аппарат смог проделать путь от Сан-Франциско до Сан-Хосе, то есть 48 км, за 15 минут, летя со скоростью 192 км/час.

В нем предусмотрена также функция автономных полетов.

Недавно стартап Kitty Hawk объявил о своем партнерстве с компанией Boeing для разработки полуавтономного воздушного такси.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.