Спробуй і відчуй – нова глобальна кампанія Coca-Cola  (ВІДЕО)

Пляшка Coca-Cola  робить кожен момент життя особливим, тому українською мовою глобальний заклик звучить як «Спробуй… Відчуй». Нова кампанія говорить про радість щоденних моментів спілкування; про те, що Coca-Cola поруч, а наші споживачі завжди відчувають справжню насолоду від улюбленого напою. Кампанія буде розгортатися протягом 2016 року з використанням телевізійних роликів, нового візуального стилю, брендових зображень від фешн-фотографів, нового музичного треку та аудіо-джинглу, інтерактивних діджитал-комунікацій. 

Інтегрована кампанія «Спробуй… Відчуй», яка запускається у всьому світі у 2016 році, розповість про історію прохолодної Coca-Cola. Coca-Cola займає центральне місце у тому, що Родольфо Ечеверрія, віце-президент з глобального креативу, зв’язків та діджиталу назвав «емоційними продуктовими комунікаціями».

Останні сім років компанія покладалася на переможну концепцію “Open Happiness”; нова стратегія «Спробуй… Відчуй» використає вже відомий сторітелінг навколо продукту, в якому розповість історію Coca-Cola. «Ми відходимо від концепції «Відкрий радість» задля того, щоб з’ясувати, яке місце в цій радості займає Coca-Cola, — додав Ечеверрія. – Ми робимо прості миті ще більш особливими».

Над проектом працювала ціла низка міжнародних мережевих агенцій. Чотири агенції – Mercado-McCann, Santo, Sra. Rushmore and Oglivy & Mather – створили 10 телевізійних рекламних роликів, діджитал, принти, зовнішню рекламу та магазинну продукцію. Ще шість агенцій долучаться до кампанії по мірі її реалізації.

ТБ-ролики, шість з яких доступні вже сьогодні, вже можна побачити у плейлисті YouTube. Вони розповідають повсякденні історії, почуття і переживання, якими люди діляться, насолоджуючись Coca-Cola. Деякі з рекламних відео були зняті відповідно до локальних культурних цінностей.

В Україні кампанія стартує з телевізійного ролика «Anthem» (створений агенцією Mercado-McCann), який оживає на екрані серією емоційних моментів життя, пов'язаних пляшечкою
Coca-Cola – гра в сніжки з друзями, перше побачення, перший поцілунок і перше кохання. Цей ролик буде показаний у всьому світі.

Саундтреком до ролику є оригінальна пісня під назвою Taste the Feeling, створена спеціально для кампанії. Ролик також включає в себе новий джингл, натхненний звуками, які додають насолоди від вживання

Coca-Cola — відкриття кришечки, таємниче шипіння напою та насолода від смаку. Новий аудіо-джингл замінить п’ятинотну мелодію з кампанії «Відкрий радість» і буде використовуватися протягом всієї кампанії. Продовжуючи партнерство, яке розпочалося в 2014 році, Coca-Cola запросила Avicii створити ремікс-версію треку “Taste the Feeling” для своїх кампаній до УЄФА ЄВРО 2016™ і Олімпійських ігор в Ріо.

Також Avicii створив версію пісні для інтерактивної діджитал кампанії GIF the Feeling, що дозволяє персоналізувати GIF-зображення, зазначивши свої почуття, та поділитися ними в соціальних мережах

До нової кампанії також належать більше 100 зображень, знятих відомими фешн-фотографами Гаєм Ароч і Начо Річчі, що показують людей з усього світу, які насолоджуються прохолодною Coca-Cola в різних повсякденних моментах. Нові образи кампанії будуть використовуватися в рекламі, в друкованих виданнях, у зовнішній рекламі, в магазинах, а також в медіа. Кожне фото поєднує знайомі знакові елементи стилю Coca-Cola, такі як контур скляної пляшки і червоного диска, з елементами таємничості та інтимності.

Coca-Cola є центральним об’єктом у кожному сюжеті; без неї немає історії. Зображення обрізаються таким чином, що фокусуються на пляшці Coca-Cola, в той же час розповідаючи особисту історію.

«Фотографії показують моменти, що розмивають кордони між двома людьми і тим, що вони люблять робити, — говорить Джеймс Соммервіль, віце-президент глобального дизайну. — У всіх зображеннях Coca-Cola займає головну роль, посилюючи колір, текстуру та емоції зображень. Кожні стосунки є унікальними, а зробити їх ще більш особливими допомагає  CocaCola».

«Ми хочемо зробити бренд ближчим до людей за допомого цих фотографій, — додає Ечеверрія. — Ми також хотіли б залишити їх відкритими для інтерпретації, тому в багатьох фото ви можете побачити «відкритий фінал».

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...