У компании SpaceX уже есть разрешение на запуск 12000 спутников для ретрансляции Интернета, 60 из которых уже запущены. И теперь она ищет разрешения на запуск еще 30000.

Цель проекта Starlink – создать систему, способную обеспечить дешевым Интернетом все уголки Земли, где подключение к нему пока идет с перебоями, обходится недешево или попросту не существует.

Чтобы поднять количество спутников в этом созвездии до 42000, компания SpaceX подала заявку в Международный союз электросвязи, который устанавливает частоту вещания и определяет высоту орбиты для космических аппаратов.

Все это, впрочем, не означает, что SpaceX построит и запустит все эти спутники, даже если получит на то разрешение. Тем более что даже запуск уже оговоренных 12000 затянется до середины 2020-х годов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...