Компания Sony недавно объявила о выпуске беспроводного динамика Immersive Wearable Speaker, который надо носить на шее. Bluetooth в нем нет, и вообще он предназначен не для смартфона. А для телевизора.

Sony утверждает, что такое устройство, обернутое вокруг шеи, «обволакивает своего носителя звуками и вибрацией, создавая эффект полного погружения». Это устройство по задумке должно стать новым словом в технике и вытеснить сложные аудиосистемы домашних кинотеатров и саундбары.

К одному телевизору можно подключать несколько таких динамиков, так что пользователям не грозит ожесточенная дележка устройства перед просмотром.

Одно из преимуществ дизайна заключается в том, что все окружающие звуки остаются слышны, и сдергивать наушники каждый раз, когда вам покажется, что доставщик пиццы звонит в дверь, не придется.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...