Тато Кгатлани (Thato Kgatlhanye), основательница фирмы Repurpose Schoolbags, заняла второе место на конкурсе Anzisha Prize, который отмечает заслуги молодых южноафриканцев в возрасте 15-22 лет, организовавших инновационные компании и разработавших экологичные решения, которые позволяют создать дополнительные рабочие места.

Фото: Roxy Klein

В фирме Кгатлани работает восемь сотрудников и сборщиков пластиковых пакетов. На настоящий момент им удалось собрать около 4 000 пластиковых пакетов. Они перерабатывают их в школьные ранцы с встроенными солнечными батареями. Эти батареи позволяют ранцам заряжаться в течение дня, и использовать их в качестве искусственного освещения для вечерних занятий школьников. По словам предпринимательницы, при производстве ранцев они также использовали отражающий материал, который делает детей заметнее на дороге.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...