Создатели социальной сети Ello обещают стать новым Фэйсбуком, только без рекламы.Соцсеть Ello набирает популярность. Пользователи выбирают ее за отсутствие рекламы и политики по охране персональных данных (не передаются третьим лицам).  Зарегистрироваться в Ello можно только по приглашению “друга”, имеющего там аккаунт. Поэтому на данный момент в листе ожидания стоит более тысячи желающих присоединиться к сети. 

Внешне Ello напоминает упрощенный гибрид Твиттера, Google+, Tumbler и Фэйсбука. Новости публикуются на двух лентах: для друзей («Friends») и прочей информации («Noise»). Записи пользователей доступны всем. Они также могут иметь ссылки на внешние ресурсы. Окупать сеть владельцы Ello планируют, продавая своим пользователям дополнительные премиум-функции. На данный момент социальная сеть работает в бета-версии.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...