Складной монитор по принципу зонтика (ВИДЕО)

SPUD представляет собой проектор, к которому прикреплен складной бокс с экраном из ПВХ. Гаджет весит около 900 граммов и в сложенном виде его размеры сопоставимы с размерами книги (170×190×55 миллиметров). В разложенном виде устройство превращается в 24-дюймовый монитор с разрешением 1280×720 пикселей и частотой обновления 120 Герц.

Портативный монитор может отображать контент с любого устройства, поддерживающего вывод изображения через HDMI. Для устройств, не поддерживающих подключение по кабелю, может использоваться беспроводной HDMI-«свисток», для подключения которого предусмотрен USB-порт. Встроенная батарея позволяет монитору работать от трех до шести часов (в зависимости от яркости экрана), однако если краудфандинговая кампания соберет более 250 тысяч долларов, то будет установлена батарея увеличенной емкости, от которой SPUD будет работать до 10 часов в режиме минимальной яркости.

Минимальная цена монитора-зонта составляет 349 долларов в рамках краудфандинговой кампании. Отправка готовых устройств покупателям запланирована на январь 2017 года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...