Таким образом, компания побила собственный рекорд в 1 Гбит/с (940 МБ/с),в сети 5G на на частоте 28 ГГц (эта полоса в отрасли не применялась, поскольку в ней обычно используются технологии передачи данных на короткие расстояния).

Также вендору удалось достичь  1,2 Гбит/с (150 МБ/с) в автомобиле, движущемся со скоростью 100 км/ч. По мнению топов из Samsung, развитие мобильного интернета, интернета вещей и облачных технологий обеспечит спрос на стандарт 5G и его высокоскоростные соединения.

Проблема с 5G в том, что он пока не ратифицирован (и соответственно, под него нет устройств), но когда такие сети появятся, скорость передачи данных в них в десятки или даже в сотни раз превысит скорости в сетях 4G LTE. Напомним, последние новости по внедрению 3G в Украине касались того, что Кабмин таки допустил МТС и «Киевстар» к 3G-конкурсу (при этом, ранее появлялась информация о том, что власти не намерены давать связь нового поколения компаниям с российским капиталом).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...