Самый дорогой гаджет от Apple (ВИДЕО)

Корпус iPad Pro будет изготовлен из алюминия , а размер экрана – 12,9 дюймов. Специально разработанный дизайн включает в себя даже лазерную гравировку. Гаджет будет желтого цвета, однако для тех, кто не любит рисковать, будут представлены и стандартные расцветки. Кроме этого будет выпущенна коллекция лимитированных аксессуаров .

Создатели планируют продать свое новое творение за £ 15 000 на аукционе. Джонни Айв надеется, что его единственный в своем роде IPad Pro поможет ему собрать деньги для музея дизайна в Лондоне, который находится в процессе переезда в новый дом в Кенсингтоне.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.