Таким образом, компания из Купертино возглавила общий рейтинг (где представлены компании из всех отраслей), а также — рейтинг самых дорогих IT-брендов мира.

IT-компании в этом рейтинге традиционно лидируют: из первой пятерки общего рейтинга четыре компании — это Apple, Google, IBM и Microsoft. Стоимость бренда Google выросла за год на 15%, бренда IBM — упала на 8%. А бренды социальной сети Facebook и e-commerce-гиганта Amazon оказались среди Top Risers (компаний, цена бренда которых показала наивысшую динамику за год). Стоимость бренда Facebook за год выросла на рекордные 86% и достигла $14 млн, стоимость бренда Amazon поднялась на 25% до $29 млн.

Если из общего рейтинга выбрать только бренды IT-компаний, получится такой список:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...