Самодельный электромобиль с помощью 3D принтера (ВИДЕО)
На сегодняшний день электромобили серийно выпускаются многими компаниями, причем среди разных моделей идет «гонка расстояний» — традиционно считается, что для электромобиля нужен как можно больший запас хода. При этом из-за дополнительных опций, большого блока аккумуляторов и мощного двигателя цена самых дешевых серийных электромобилей находится в районе 30 тысяч долларов.
 
Петр Хладек решил не приобретать серийный электромобиль, а самостоятельно сконструировать более дешевую машину с подходящими лично ему характеристиками для повседневного использования в городе. По мнению дизайнера, большинству водителей для повседневного перемещения по городу хватает 100-200 километров пробега, а с помощью 3D-печатных деталей можно добиться более легкой конструкции, чем у серийных электромобилей. 
 
 
Постройка прототипа под названием 4ekolka обошлась автору в 12 тысяч долларов, при этом половина этой суммы ушла на аккумуляторы и электронику. Двухместный электромобиль разгоняется до 55 километров в час, а заряда LFP-аккумуляторов хватает приблизительно на 200 километров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.