Reactor.ua та TABASCO готують реліз платформи, котра полегшить життя стартапам

Грамотно складена PitchDeck-презентація допомагає стартапу знайти партнерів та інвесторів. Щоб зекономити час та ресурси технологічних команд, Reactor.ua та креативне агентство TABASCO готують професійне та доступне рішення для швидкого та зручного формування якісних презентаційних матеріалів. Реліз проекту запланований на весну 2021-го.

Олександр Смірнов, партнер та креативний директор TABASCO: «У інтернеті є тисячі шаблонів, форматів, концепцій та дизайнів PitchDeck-презентацій, і це ускладнює командам задачу якісно представити свій продукт. Спостерігаючи постійний біль підприємців, Reactor.ua та TABASCO обєднують свої зусилля, щоб допомогти їм вирішити ряд питань, повязаних із презентацією та просуванням ідеї або продукту. Наш перший кров — створення універсального PitchDeck».

Платформа буде корисна також тим, хто шукає стартапи, — фондам, корпораціям, акселераторам, приватним інвесторам.

Євген Саранцов, засновник Reactor.ua: «Відсутність зручної, зрозумілої та професійно складеної презентації, котра має усі дані, необхідні для прийняття рішення, призводить до того, що багато цікавих інноваційних розробок просто не з’являються на ринку. Наше завдання — створити інструмент, котрий допоможе командам у повній мірі донести інформацію про себе, а інвесторам або клієнтам — максимально швидко та об’єктивно оцінити продукт».

У розробці та оптимізації дизайну будуть використані передові технології нейромаркетингових інструментів. Найкращий продукт оберуть у результаті міжнародних фокус-груп серед стартапів, інвесторів та консультантів інвест-фондів й акселераторів. Методологію вибору розробляє платформа Watched — піонер нейромаркетингових досліджень. 

Результатом взаємодії стане SaaS-рішення, котри при мінімальних витратах допоможе вирішити такі задачі:

  • зручний та практичний дизайн PitchDeck-презентації
  • сайт продукту/послуги
  • конструктор PR- та медіакампаній

Ця робота — частина пілотного проекту Reactor.ua та венчурного фонду QPDigital із пошуку технологічних команд для потенційного інвестування.

Reactor.ua та TABASCO готують реліз платформи, котра полегшить життя стартапам

Фото в заголовку: Остін Дістель / unsplash.com


А напередодні Нового року було визначено переможця Startup World Cup Ukraine.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...