Поздравляем по-новому или дивайс, непохожий на другие (ВИДЕО)

В видео представлено «устройство, непохожее на остальные» (Device Like No Other). Согласно информации презентации, у него «великолепный дисплей» и «неограниченная мощность».Это устройство — поздравительная открытка. Авторы ролика извинились за отсутствие входа для наушников, намекая на презентацию iPhone 7 без аудиоразъёма. Когда закадровый голос рассказывает о характеристиках открытки, в начале ролика не видно продукт целиком — создатели показали крупным планом его чёрные грани.

Офферман рассказал, что в его семье делятся открытками, чтобы отметить важные моменты. По словам маркетингового директора American Greetings Алекса Хо, в эпоху мгновенного обмена сообщениями люди ищут более осмысленный способ общаться. Он утверждает, что особенно это касается связи с близкими. Презентация сервиса для обмена бумажными открытками на CES 2017 подчёркивает сосуществование аналоговых и цифровых устройств, объяснил Хо.

Издание Adweek отметило, что видео American Greetings похоже на рекламу каталога IKEA, которую компания выпустила в 2014 году. В ней презентация журнала копирует стиль роликов Apple на белом фоне, в которых Джонни Айв рассказывал о преимуществах устройств. В ролике IKEA рассказчик объясняет, как пользоваться каталогом, какие у него размеры и как защитить журнал от кражи.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...