Первые в своём роде соки выпускаются в двух вариантах: Green Fusion и Tropical Fusion. В их состав входит широкое разнообразие фруктов и овощей с хрустящими семенами, орехами и ягодами, которые нужно жевать. Соки Harvest Soul Chewable Juices богаты антиоксидантами, клетчаткой и протеинами. Они готовятся не из концентрата. Соки полностью натуральны и не содержат добавленного сахара.

Фото: harvestsoul.com

Инновационная линейка соков Harvest Soul разливается по бутылочкам объёмом около 480 мл. В состав напитка Green Fusion входит смесь из 21 фрукта и овоща. А в состав Tropical Fusion — 15 фруктов и овощей.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...