Holoride – стартап, занимающийся технологиями виртуальной реальности в автомобилях. В частности, видеоиграми, в которые можно играть, сидя на заднем сиденье. В ближайшие дни, с 14 октября по 9 ноября, в Лос-Анджелесе будет проводиться бесплатная презентация этой технологии.

Участников усадят в машины, наденут им приборы виртуальной реальности и выдадут контроллеры. И следующие 5-10 минут, пока машина будет колесить по Голливуду, они проведут, постреливая по призракам и помогая невесте Франкенштейна добраться с очень важной посылкой к ее свежевоскрешенному супругу.

Идея Holoride заключается в том, чтобы создать динамичную игру в виртуале, которая будет подстраиваться под движения машины, используя данные автомобильных сенсоров и бортового компьютера. Кроме того, задействована будет информация о маршруте, чтобы игра длилась ровно столько, сколько едет машина.

Компания обещала в этом плане полную синхронизацию реального и виртуального миров. Это, по идее, также должно уберечь пассажиров от укачивания в машине, хотя и сомнительно, чтобы такой способ работал для всех.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...