Первые гибридные часы от Armani (ВИДЕО)

Часы EA выполнены в классическом стиле с аналоговым циферблатом. Их можно подключить к смартфону под управлением iOS и Android с помощью Bluetooth. 

Владельцу часов доступны функции отслеживания сна, расчёта пройденного расстояния и потраченных калорий. При получении уведомлений на смартфон часы предупреждают об этом с помощью вибрации. С их помощью также можно управлять камерой на телефоне и музыкальным проигрывателем — для этого используются специальные кнопки на корпусе часов.

Помимо этого, часы оснащены вторым часовым поясом, позволяя владельцу следить за временем нескольких регионов или стран.

EA — кварцевые часы, работающие на стандартных батарейках, которые способны поддерживать работу устройства до шести месяцев.

Приобрести часы Armani можно на сайте компании. Покупателям доступны модели цветов «розовое золото», «нержавеющая сталь», а также чёрного и бронзового цвета. Стоимость часов начинается от $245.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...