Panasonic и VITRA продемонстрировали прозрачный телевизор

Во время Миланской недели дизайна компания Panasonic явила миру телевизор «Vitrine». Это ‑ прозрачный OLED-экран, похожий на застекленный шкафчик. Он был разработан совместно со швейцарским мебельным брендом VITRA.

Деревянная рамка держит то, что на первый взгляд кажется листом стекла. Благодаря этому такой телевизор незаметно сливается с обстановкой, когда его не смотрят. Но как только его включают, он превращается в яркий OLED-дисплей. Вся электроника хитро упрятана в деревянную рамку, которая заодно является и подставкой для устройства.

Этот прототип – результат двухлетнего сотрудничества между компаниями Panasonic и VITRA, которые искали способ органично вписать новые технологии в жилое пространство.

По словам дизайнеров, наличие экрана больше не диктует его расположение в пространстве. Телевизор превращается из огромной черной поверхности в обрамление для того, что стоит за ним.

Насчет планов запуска этой модели в производство Panasonic пока хранит молчание.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest: Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) запускає власний подкаст

Щотижневий подкаст CIAU створюється для всіх, хто працює в сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-підходами. Прослухати ...

Creative Digest CIAU. Випуск #001

Чао, креатори! На зв’язку Асоціація Креативних Індустрій і перший випуск Creative Digest! Сподіваємось, ви корисно проводите час і вриваємось у ...

Cannes-Lions-x-Warc-Effectiveness-Code-Hero

Lions Live: 10 запитань авторові концепції шести сходинок креативної ефективності

Експерт-маркетолог Джеймс Гарман відповів на 10 найтиповіших запитань про концепцію шести сходинок креативної ефективності, співавтором якої він є.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Nebo на культурній орбіті: вакансія від Apple для київського офісу, повернення ABBA і королівський джин

Привіт, земляни! Поки літо шаленими темпами мчить за горизонт, ми продовжуємо розповідати вам про нові культурні тренди у нашій рубриці ...

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...