В этом учебном сезоне со студентами креативных направлений будет работать новый куратор – Евгений Каминский, креативный директор THINK McCANN Kyiv. За 20 лет работы в рекламе Евгений может гордиться не только полученными наградами, но и тем, что именно он стал учителем и ментором для многих успешных и известных профессионалов индустрии.


 
Эстафету кураторства стратегов у Андрея Федорова перенял стратег fedoriv.com. – Александр Шумило, который работает в компании со дня ее основания и за это время успел поработать с такими большими  брендами как Новая Почта, Фонд Кличко, строительная кампания КСК, застройщих UDP, Slando, Prom.ua и другие.


 
Куратором направления Digital остается Роман Гавриш, управляющий партнер Aimbulance. Программа курса будет расширена и дополнена лекциями о специфике  digital-среды для креаторов.


 
Занятия осеннего набора по всем рекламным специальностям начнутся в первых числах октября.
Подробная информация и обновленная программа всех курсов на сайте Академии.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...