Обыкновенное чудо в бокале (ВИДЕО)

Команда ученых из Национального университета Сингапура изобрела бокал для виртуальных коктейлей, который способен повторить одно из чудес Иисуса и превратить воду в вино и не только. О новинке, получившей название Vocktail, сообщает New Scientist.

Внешне изобретение почти ничем не отличается от обычных бокалов для коктейлей за исключением нескольких деталей. Например, на нем установлена небольшая пластиковая трубка, из которой поступают газы с запахами, имитирующими различные напитки. С противоположной стороны бокала закреплены электроды, которые за счет воздействия на язык позволяют придавать напитку сладкий, горький, соленый и другие вкусы.

На дне бокала размещен светодиод, с помощью которого меняется цвет напитка. Владелец Vocktail может менять содержимое бокала с помощью мобильного приложения, в качестве исходника создатели предлагают использовать воду. Таким образом пользователь сможет удовлетворить свои потребности в том или ином напитке, не употребляя лишних калорий.

 

Ученые представили изобретение на мультимедийной конференции Ассоциации вычислительной техники. Будет ли бокал для виртуальных коктейлей запущен в массовое производство — неизвестно.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...