Обыкновенное чудо в бокале (ВИДЕО)

Команда ученых из Национального университета Сингапура изобрела бокал для виртуальных коктейлей, который способен повторить одно из чудес Иисуса и превратить воду в вино и не только. О новинке, получившей название Vocktail, сообщает New Scientist.

Внешне изобретение почти ничем не отличается от обычных бокалов для коктейлей за исключением нескольких деталей. Например, на нем установлена небольшая пластиковая трубка, из которой поступают газы с запахами, имитирующими различные напитки. С противоположной стороны бокала закреплены электроды, которые за счет воздействия на язык позволяют придавать напитку сладкий, горький, соленый и другие вкусы.

На дне бокала размещен светодиод, с помощью которого меняется цвет напитка. Владелец Vocktail может менять содержимое бокала с помощью мобильного приложения, в качестве исходника создатели предлагают использовать воду. Таким образом пользователь сможет удовлетворить свои потребности в том или ином напитке, не употребляя лишних калорий.

 

Ученые представили изобретение на мультимедийной конференции Ассоциации вычислительной техники. Будет ли бокал для виртуальных коктейлей запущен в массовое производство — неизвестно.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

15 липня відбудеться онлайн-конференція Technologication про технології для бізнесу

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».