Сейчас обновленная версия доступна ограниченному количеству пользователей, но на некоторых страницах можно увидеть варианты ее воплощения. Винер приводит в пример заметку из профиля SPM-менеджера Facebook Джона Биснекера. Страница с публикацией стала шире, а текст — крупнее. Пользователь может проиллюстрировать заметку при помощи большой обложки.

The Verge отмечает, что формат заметок не менялся в Facebook несколько лет, и предполагает, что компания таким образом планирует стимулировать пользователей писать более длинные публикации прямо в соцсети, а не на сторонних площадках.

26 сентября: в своём официальном блоге представители Facebook сообщили, что обновлённый интерфейс заметок доступен всем пользователям социальной сети.

Заглавная иллюстрация: shutterstock.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...